FaaliyetlerimizEndüstriyel Tesis Projeleri

Gıdadan tekstile, ilaçtan kozmetiğe ve inşaatta kadar pek çok farklı sektörde faaliyet gösteren tesislere, proje süreçlerinden itibaren temiz, verimli ve güçlü bir altyapı kazandırıyoruz.

Güneş Enerjisi Sistemleri

Güneş enerjisi çözümlerinde finansal, teknik ve operasyonel alanda uzman kadromuzla işletmelerin ve santrallerin enerjiden tasarruf etmesini garanti altına alıyoruz.

Depolama Tesisleri

Özel mühendislik yöntemleri ile inşa edilen depolama tesislerine uyumlu ve kalıcı bir altyapı temin ediyor, yenilikçi teknolojimizle enerji kullanımında maksimum tasarruf sağlıyoruz.

Market Depoları

Türkiye’nin her noktasında faaliyet gösteren marketlerin taze, güvenli ve raf ömrü boyunca bozulmadan muhafaza edilebilen ürünlerinde enerjimizle birleştirdiğimiz teknolojinin imzası var.

Soğuk Hava Tesisleri

Toplum sağlığı ve insan hayatı için büyük önem taşıyan soğuk hava tesislerinin anahtar teslim elektrik taahhüt, elektrik müşavirliği, elektrik bakım onarım, elektrik proje çizimi çalışmaları bize emanet.

Enerji Nakil Hatları

Üretim merkezlerindeki enerjiyi, ihtiyacın en çok olduğu uzak bölgelere güvenle taşırken hem çevreyi hem insanı koruyan teknolojimizle geleceği parlatıyoruz.

Trafo Kurulumu

Şehirler ve çevre bölgelerde trafo kurulumunun her aşamasında, bilgi ve tecrübemizi teknolojimizin gücü ile birleştiriyoruz.

Elektrik Projeleri Çizimi

Yürürlükte bulunan kanun, yönetmelik ve EMO proje standartlarına uygun olarak çizdiğimiz elektrik projeleri ile daima daha yeni, verimli ve sürdürülebilir bir geleceği hedefliyoruz.

Yangın Algılama ve İhbar Sistemi

Zamanlamanın her şeyden önemli olduğu yangın risklerine karşı algılama ve ihbar sistemlerinin eksiksiz kurulumu ve hatasız işlemesi, uzman ekibimizin işi.