ProjelerimizDevam Eden Projeler      Tamamlanan Projeler      Proje ÇizimleriRoketsan Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı’nın bir kuruluşu olan Roketsan, hizmet vermekten gurur duyduğumuz köklü markalardan. 2022 yılında anlaştığımız ve halen devam eden proje kapsamında...

Altınyıldız Classics

Türk erkeklerinin tercihi Altınyıldız Classics, Altınyıldız’ın tercihi ise Statik Mekanik Enerji Elektrik… 2023’ün ilk ayında başladığımız projemizi Mart ayında teslim ettik.

Çiçeksepeti A.Ş.

Porselen ve çini denince Kütahya, çiçek denince akıllara Çiçeksepeti geliyor.

Karyol İnşaat Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.

2021 yılında yer aldığımız Karyol İnşaat trafo kurulumu işinde 8 kişilik ekibimizle yer aldık. 1000 KVA köşk tipi trafo kurulumu ve asfalt plant PLC, otomasyon pano beslemesi ve elektrik işlerini bir ay gibi kısa bir sürede tamamladık.

Bim A.Ş.

2021 yılı itibarıyla Türkiye’nin perakendecilik sektöründe pazar payı en yüksek firması olarak belirlenen Bim A.Ş. Türkiye’nin alışveriş yapmaktan, bizim ise beraber çalışmaktan memnuniyet duyduğumuz bir marka.

Htc Gıda Sanayi A.Ş.

Tüketicinin hayatını kolaylaştıran kurutulmuş sebze ve meyveler, kurutma ve depolama tesislerine ve tabi ki tesisler ise çalışabilmek için elektriğe ihtiyaç duyuyor.

Pasifik Grup Ltd. Şti.

Farklı sektörlerin liderleriyle çalışmaya bayılıyoruz, anlaştığımız her yeni alanda hizmetlerimizi sunarak tecrübemize tecrübe katıyoruz. Pasifik Grup da bu markalardan…

Mey Alkollü İçecekler San. ve Tic. A.Ş.

Alkollü içecek sektöründe Türkiye’nin en büyük kuruluşlarından biri olan Mey, Manisa Alaşehir bölgesindeki fabrikasının elektrik tesisatının bakım ve onarımını 2019 yılından bu yana yenilenen anlaşmamızla şirketimizin emin ellerine teslim ediyor.

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri

Türkiye’nin en köklü geçmişe sahip markalarından olan Tarım Kredi Kooperatifleri’nin lojistik merkezi elektrik projesi şirketimizce özenle tamamlandı.

Sarıca Meşrubat Coca Cola İçecek Bayii

İzmir’in Menemen ilçesinde yer alan Sarıca Meşrubat Coca Cola İçecek Bayi endüstriyel tesis projemize 2017 yılında başladık.

Şişecam

Türkiye’nin en önemli cam üreticilerinden biri olan ve dünya cam sektöründe de faaliyet gösteren Şişecam’ın Balıkesir Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan fabrikasının elektrik taahhüt çalışmaları Statik Enerji Elektrik tarafından yürütülmüştür. 2018-19 yılları arasında sürdürdüğümüz projemizde, 34 kişilik kadromuzla yer aldık ve 17 ay süren projeyi anahtar teslim olarak tamamladık.

Borgwarner Otomotiv Sistemleri A.Ş.

Dünyanın en büyük 25 otomotiv tedarikçisinden biri olan Borgwarner ile dürüst, şeffaf iletişim temelleri üzerine kurduğumuz iş ilişkilerimize 2018 yılından beri devam ediyoruz.

Köfteci Yusuf

2020 yılına Köfteci Yusuf için yaptığımız projemiz ile başladık. 1200 metrekare kapalı alana kurulu olan restoranın dekoratif aydınlatma sistemleri, yangın algılama ve ihbar sistemleri, acil anons sistemi, Cctv kamera sistemi ve kablo taşıma kanallarını titizlikle tamamladık. 2 ay süren projemizde ekibimizden 6 personelimiz yer aldı.

Schneider Electric

Çok uluslu bir Fransız şirketi olan Schneider Elektrik için tamamladığımız anahtar teslim elektrik işleri portfolyomuzda yer alan projelerimizden.

Ballıpınar Grup

Günlük yirmi ton süt üretme kapasitesine sahip Ballıpınar üretim tesisinin anahtar teslim elektrik taahhüt projesi şirketimiz tarafından yapılmıştır.